DAUGAVPILS
BEAUTY
DAUGAVPILS
BEAUTY
MENU

DALĪBNIEKI 2013 / УЧАСТНИКИ 2013

BIOLUSTRE


BIOLUSTRE – ir patentēta, molekulārā matu atjaunošanas sistēma.

Tā ir vienīgā ZINĀTNISKI PIERĀDĪTĀ matu procedūra kura patiešām atjauno matu no iekšpuses, turklāt dara to nevis ar eļļu, zīda proteīnu vai keratīna palīdzību, bet ar matam atpazīstamu īpašu polimēru kurš veido dabīgu matu. Mats tiek aizpildīts ar matu. Šis īpašais polimerizējošais process tiek dēvēts par Lustreloc Technology. Šī NĀKOTNES TEHNOLOĢIJA ļauj produktam iekļūt mata iekšpusē, un sasaitēties ar matu iekšējo virsmu. Polimēru saišu būvējums mata iekšpusē palīdz matam atgūt zaudēto elastīgumu, spēku un izturīgumu bez izmazgāšanās riska. Sākotnēji Biolustre tika radīts tikai izredzētu ‘’Holivudas zvaigžņu’’ (aktrišu, modeļu, dziedātāju) matu kopšanai un pateicoties miljonu investīcijām tas ir pieejams jebkurai sievietei. Biolustre konkurentu nav – tas patiešām darbojās. Ar to strādā pasaulē slavenākie frizieri un saloni un visi kā viens ir sajūsmā par produkta efektivitāti.

Lasīt vairāk / Читать подробнее »»


PĒRLE LUX


SIA „Pērle Lux” piedāvā luksus klases profesionālo sejas un ķermeņa kopšanas kosmētiku Ingrid Millet no Francijas. Ingrid Millet augsto kvalitāti apstiprina fakts, ka Francijā ar šo kosmētiku strādā 80% skaistumkopšanu salonu. Šis franču zīmols ir arī labi pazīstams ārpus Francijas robežām – vairāk kā 50 valstis sekmīgi strādā ar Ingrid Millet kosmētiku salonos, lielākajos parfimērijas veikalos un tirdzniecības centros, kā arī aptiekās. Ingrid Millet – tā ir vienīgā kompānija pasaulē, kurai pieder patents melno ikru izmantošanā kosmētiskajos līdzekļos. Jums ir lieliska iespēja izmēģināt luksusa klases kopšanu no pasaules slavena kosmētikas ražotāja un novērtēt ekskluzīvo tehnoloģiju efektivitāti, kas nodrošina aktīvo elementu izvietošanu visos epidermas slāņos.

 

Lasīt vairāk / Читать подробнее »»


Natural Collagen Inventia


Natural Collagen Inventia
- профессиональная косметика с 3D-коллагеном.

Польская компания Natural Collagen Inventia с 2003 года занимается производством и продажей профессиональной косметики формулы Triple Helix Formula с молекулами натурального коллагена с уникальной структурой тройной спирали, произведенного из кожи белого толстолобика.

Lasīt vairāk / Читать подробнее »»


CRAZY NAILS


CRAZY Nails
ir uzņēmums, kurš strādā Jūsu labā! Pārstāvētie brendi ir P.R.O. Nail; Lux collection; Delawell, Staleks profesionālie manikīra instrumenti, BINACIL uzacu krāsas.. MANIKĪRA SKOLA CRAZYNAILS piedāvā jaunākos gēla nagu pieaudzēšanas produktus, kā arī manikīra piederumus. Mācību Centrs organizē gēla nagu modelēšanas un nagu kopšanas speciālista kursus.

"Mūsu prioritāte ir kvalitatīva produkcija, lai Jūs varētu bez raizēm un ar prieku pildīt savu darbu.Mēs parūpēsimies, lai ikviens klients ir apmierināts ar iegādāto preci un mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu Jums sasniegt vēl augstākas virsotnes Jūsu darbā!" CRAZY Nails

 MANA AROMSTUDIJAPanaceapro – lāzerklīnika un kosmetoloģiskā prakse


CNC skincare
(Creative Naturale Cosmetic) ir vācu izcelsmes profesionālā kosmētika ar 25 gadu vēsturi. Šim brendam raksturīga liela kosmētisko līdzekļu daudzveidība: Vairāki CNC kosmētiskie līdzekļi ir saņēmuši īpašas balvas. Piemēram, Lip Volume – firmas bestsellers, 2003. gadā saņēma „Beauty Award” prēmiju kā viens no labākajiem kosmētiskajiem produktiem pasaulē. Par inovāciju 2010. gadā apbalvojumu saņēma produkts Mimik Lift (miorelaksants uz argerelīna bāzes).
ARKĀDIJA. Profesionālā kosmētika tiek izmantoti medicīnas centros un klīnikās, skaistumkopšanas salonos un plastiskās ķirurģijas centros. Kosmētisko līdzekļu “Аркадия” augstā kvalitāte ir atzīta dažādās izstādēs un konkursos – “V Nacionālajā konkursā pa labāko parfimērijas-kosmētikas produkciju» «Аркадия» saņēma divas zelta medaļas, kļuva par konkursa «100 labākās Krievijas preces» laureāti, ieguva zelta medaļu X Starptautiskajā izstādē «Ekoloģiski tīra un droša produkcija». Kosmētikas “Аркадия” sortiments regulāri paplašinās. Šobrīd ir vairāk kā 80 kosmētisko līdzekļu sejas un ķermeņa ādas kopšanai.

Panacea Pro klīnika ir aprīkota ar mūsdienīgāko un modernāko lāzeraparatūru. Mūsu rīcībā ir:
- IPL – sistēma, kas ļauj veikt fotoepilācijas, fotoatjaunošanas procedūras, cīnīties ar paplašinātiem virspusējiem asinsvadiem un pigmentplankumiem;
- asinsvadu lāzers Nd-YAG, kas ļauj efektīvi cīnīties ar tādiem traucējumiem, kā paplašināti kapilāri uz vaigiem, deguna, asinsvadu zvaigznītēm, punktveida angiomām, kā arī virspusējo venozo tīklojumu uz kājām;
- ķirurģiskais СО2  lāzers, ar kura palīdzību bez sāpēm un asiņošanas likvidē ādas veidojumus (papilomas, kārpas, dzimumzīmes, keratomas);
- ķirurģiskais CO2 lāzers hronisku LOR saslimšanu ārstēšanai;
- lāzers SMARTLIPO lokālai taukšūnu sasmalcināšanai;
- terapeitiskais atermiskais lāzers, kuru izmanto acne ārstēšanai, brūču, rētu dziedināšanai, striju mazināšanai, ādas atjaunošanai, celulīta likvidēšanai.

Lasīt vairāk / Читать подробнее »»


ALFAPARFALFAPARF Milano - профессиональная косметика люкс-класса для салонов красоты. Продукты и стилистические решения этого бренда создаются в результате технологических исследований и открытий ноу-хау, в результате сотрудничества с международными центрами красоты и стилистов высочайшего уровня. Глубокий анализ и мониторинг, неотъемлемые стандарты качества, позволяют молниеносно реагировать на естественную эволюцию рынка и создавать продукты, удовлетворяющие любые прихоти клиентов салонов.

Lasīt vairāk / Читать подробнее »»


MATRIX

MATRIX

Nr. 1 Amerikas profesionālais matu zīmols pasaulē!
Matrix ir profesionāls matu zīmols, kurš tika radīts 1980. gada Amerikas Savienotajās Valstīs. Pašreiz, Matrix ir Nr.1 Amerikas profesionālais matu zīmols pasaulē un viens no visstraujāk augošajiem zīmoliem Baltijā. Mūsu klienti novērtē izcilo profesionālo produktu kvalitāti un pieejamās cenas.IPESTETIC


     Kompānija tika dibināta 1998.gadā ar nosaukumu "RIP medicīniskā aprūpe", kā estētiskais medicīnas centrs. 2010. gadā kompānijas nosaukums tika nomainīts uz „IP Estetic”. Mūsu pamatdarbība ir ķermeņa estētisko problēmu ārstēšana. Jau daudzus gadus esam līderi ķermeņa svara samazināšanā.  No 2000.gada strādājam arī ar sejas korekcijām, izmantojot aparatūru un dažādu veidu injekcijas, kā arī klasiskās kosmetoloģijas procedūras. Esam vairāku kompāniju dīleri Latvijā - 1998 gadā sākām izplatīt ASV kompānijas "Sybaritic" veselīgas vides kapsulas - "Alfa", "Sunspectra" un vēlāk "Alfa LED Oxy Light - SPA" modeļus, kā arī kompānijas „Sybaritic” G5 vibromasāžas aparātus.

Lasīt vairāk / Читать подробнее »»


SIROWA RIGA


    

       "NIOXIN" – zīmols Nr. 1, ko ASV stilisti iesaka klientiem, kuru matiem ir tendence kļūt plānākiem. Vienīgais profesionālais salonu brends, kas specializējās tikai uz matu biezuma, apjoma un galvas ādas veslības uzlabošanu. 
        Izstādes laikā Sirowa Riga stendā notiks iepazīšanās ar NIOXIN. Galvas ādas diagnostika ar mikroskopu un dermabrāzijas procedūra. Konsultācijas par veselīgas galvas ādu un tās kopšanu. 
        Tiks piedāvāta iespēja iegādāties jaunās Wella Professionals ILLUMINA matu krāsas u.c. produktus ar lieliskām atlaidēm.PARTNERS

ardeline.lv
keune
bes
DIVA
2014_Olimp_centrs
Magnoflex

Daugavpils Beauty
(+371) 29 55 47 99, (+371) 26 53 47 51
daugavpilsbeauty@inbox.lv